DOI: https://doi.org/10.33405/2409-7470/2009/2/14/150489

МАТЕМАТИЧНА МОДЕЛЬ ЗАДАЧІ ДИФРАКЦІЇ ЕЛЕКТРОМАГНІТНИХ ХВИЛЬ НА НЕПЕРІОДИЧНІЙ БАГАТОШАРОВІЙ СТРУКТУРІ

V. D. Dushkin

Анотація


Запропоновано метод чисельного розв’язання двовимірної задачі дифракції Е та Н поляризованих хвиль на багатошаровій структурі. Початкові крайові задачі зводяться до системи сингулярних інтегральних рівнянь, які можуть бути розв’язані чисельно за допомогою методу дискретних особливостей.


Повний текст:

PDF

Посилання


Гандель Ю. В. О парных интегральных уравнениях, приводящих к сингулярному интегральному уравнению на системе отрезков / Ю. В. Гендель. // Теория функций, функциональный анализ и их приложения. – 1983. – Вып. 40. – С. 104 – 110.

Nosich A. A. Numerical analysis and synthesis of 2-D quasioptical reflectors and beam waveguides based on an integral equation approach with Nystom’s discretizations/ A. A. Nosich, Y. V. Gandel / T. Magath, A. Altintas // Jornal of optic society of America A. – 2007. – Vol. 24, no 9. Pp. 2831 – 2836.

Gandel Y. V. Method of discrete singularities in accurate 2-В modeling of quasioptical reflector antennas/ Y. V. Gandel, A. A. Nosich // Proc/International Symposium on Antennas and Propagation (ISAP-04) / Sendai? 2004. – V. 1. – Pp. 233 – 236.

Гандель Ю. В. К обоснованию метода дискретных особенностей в двумерных задачах дифракции / Ю. В. Гандель, И. К. Лифанов, Т. С. Полянская // Дифференциальные уравнения. Т. 31, 1995, № 9. – С. 1536 – 1541.




Copyright (c) 2019 V. D. Dushkin

ISSN: 2409-7470
Свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації
Серія КВ №21024-10824ПР